18 Maj
2005
18 Maj
'05
22:05
konrad rzentarzewski napisał(a):
btw. czemu nie używamy gettexta i jakiegoś fajnego poedita?
Alec, Baseciq no właśnie, czemu? ;) -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.