Witam, Niedawno trafiłem na LMS'a przeczytałem dokumentacje i zrobilem sobie testowa instalacje no i nasuwa sie kilka pytań. 1. czy można mieć zainstalowanego LMS na serwerze1 (serwer WWW) i zarządzać pasmem na dwóch innych serwerach (routery na linuxie dla dwóch osobnych sieci) nie wiem czy mozna to osiagnąc za pomocą demona zainstalowanego na routerach.? 2. czy można w jakiś prosty sposób przenieść konta pocztowe i domeny do LMS,a obecnie wszytko chodzi na kontach systemowych postfix+sasl+spamassasin+clamav poczta w MailDir ? 3. czy można do statystyk podłączyć routery sprzętowe z SNMP ? 4. W jak można zaimportować baze klientow z innego programu (mogę zrobić export do txt)? 5. Czy istnieje jakiś modul do LMS ,dzieki ktoremu klient mogłby sam dopisywać i zmieniać sobie aliasy ? Z gory dziekuje za pomoc Pozdrawiam Artur S.