16 Cze
2005
16 Cze
'05
11:32
Witam, słuchałem sobie radia, a tam facet z którejś sieci komórkowej mówił że ich dostęp przez HotSpoty do internetu nie jest obciążony VATem, wypowiadał się tak jakby dotyczyło w ogólnie dostępu przez WiFi.... Czy ktoś Wie może o co chodzi? Czy może ja źle zrozumiałem? Pozdrawiam Łukasz Augustyński