20 Maj
2004
20 Maj
'04
18:42
oki juz sobie poprawilem ... sorry za głupie pytanie na liscie ... ----- Original Message ----- From: "outline op.pl" <outline@op.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Thursday, May 20, 2004 6:06 PM Subject: [lms] problemy po zmianie wersji ... takie cos mi się pojawiło np w /bin/lms-notify Global symbol "$utsfmt" requires explicit package name at wsio po przejsciu z 1.3.0 do 1.3.3 ....