12 Lis
2006
12 Lis
'06
17:10
Witam, czy ktoś odpalił redirectora na squidzie 2.6? wpisy wyglądają inaczej.. może się ktoś podzielić jak odpalił tego redirectora bądź, poda wędkę do opisu, jak odpalić redirectora na squid 2.6 -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel