14 Cze
2004
14 Cze
'04
14:20
Ponieważ kilka razy były zgłaszane takie problemy ze skryptami perlowymi i sam ostatnio to miałem, więc dla potomności podaję, że jest to na 99% błąd parsera pliku ini, spowodowany oczywiście błędem składni w tym pliku. Jak łatwo znaleźć błąd? W naszym skrypcie po linii: my $ini = new Config::IniFiles .... dodajemy linię: print @Config::IniFiles::errors; i podczas uruchomienia skryptu dostaniemy ładne komunikaty z numerami linii w pliku lms.ini gdzie jest błąd. -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.pl gg-2275252