Nie wiem jak tam było w poprzdnich wersjach ale w 10 wyłącz opcje w konfiguracji i powinno zalatwic sprawe ----- Original Message ----- From: "Jan Łukasz" <jlc@iapt.pl> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Sunday, November 04, 2007 12:55 PM Subject: Re: [lms] Autowylogowanie - jak wyłączyć? Dnia 04-11-2007 o 12:48:46 Michał Gacek <michal.gacek@gmail.com> napisał(a):
jak ustawisz zero to masz nei skonczonosc ;]
03-11-07, Tomasz Ośko Computer Vision <comp.vision@wp.pl> napisał(a):
max można ustawi 900 sekund Polacam dokumentacje tomek
----- Original Message ----- *From:* Michał Błaszczak <wacky@ihack.pl> *To:* lms@lists.lms.org.pl *Sent:* Saturday, November 03, 2007 2:55 PM *Subject:* [lms] Autowylogowanie - jak wyłączyć?
Witam! Wiecie może jak wyłączyć w LMS autowylogowanie, ewentualnie jak zwiększyć czas zalogowania dla usera? Bo teraz jeśli zaloguje się do LMS'a i nie będe podejmował żadnych akcji to po pewnym czasie mnie wylogowuje, a bardzo mi to przeszkadza. Wersja LMS: lms-1.10.0.tar.gz<http://www.lms.org.pl/download/1.10/lms-1.10.0.tar.gz>
Pozdrawiam Michał Błaszczak
------------------------------
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
w dokumentacji pisze na odwrot chyba ze sie oststnio zminilo bo nie czytalem od roku przynajmniej tej czesci
-- Używam klienta poczty Opera Mail: http://www.opera.com/mail/ _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms __________ NOD32 Informacje 2636 (20071103) __________ Wiadomosc zostala sprawdzona przez System Antywirusowy NOD32 http://www.nod32.com lub http://www.nod32.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms