Krzysztof Zieliński wrote:
1. Juz nie mam sily 3 raz dodawac ich do nowego CVS, moze ktos pomoze, tzn przejzy moja dystrybucje i wprowadzi poprawki do nowego CVSa a ja skupie sie na nowych funkcjonalnosciach (magazyn,ksiegowe eksporty,centrym obslugi klienta,kosztorysy zadan,faktury dla klienow z panelu klienta). 2. Nadal (kurcze od 3 lat) nie potrafie zrobic dobrego diffa do calego cvs po porawkach, ktory uwzgledni nowe pliki. Moze trzeba jako przyklad dodac taka komende diffa, do dokumentacji ?.
Zapewniam ze moge wiele pomoc w LMS mam:
Może chcesz się przyłączyć do developerów? Na początek zasubskrybuj listę lms-dev i podeślij w miarę szczegółowy opis planowanych zmian. Nie wszystkich na raz. Trzeba będzie zdecydować co się nadaje do contrib a co do głównej gałęzi. Jeśli będzie to sensowne to pewnie dostaniesz rw do cvsu. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 Lan Management System Developer http://lms.alec.pl