9 Lis
2004
9 Lis
'04
11:40
Witam Jak działa raport wierzytelności. Próbuję go wykonać i w wyniku dostaję pustą listę, mimo, że są osoby z obciążeniami. Czyżby działał na fakturach? Jeśli tak to szkoda, bo niestety w lms nie ma numeracji miesięcznej faktur, co jest bardzo wygodne. -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl