20 Sie
2007
20 Sie
'07
08:39
Andy wrote:
Witam
Przy ustawieniu na "przeladowanie SQL" w wersji 1.10 pokazuje się na stronie:
Zapytanie: INSERT INTO reload VALUES ('1','?NOW?') ...
Wg mnie powinno byc napisane ze brak jest hostow.
tutaj możnaby się spierać, ale jednak zrobiłem zgodnie z sugestią, czyli wymagane jest zdefiniownie hosta, nawet jeśli ma się tylko jednego.
Nastepny blad jeśli już dodamy hosta to pokazuje się 2 razy tekst:
Przeładowanie konfiguracji Przeładowanie konfiguracji
poprawione -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms