7 Cze
2005
7 Cze
'05
10:16
Dnia 2005-06-06 21:17, Użytkownik jpk napisał:
Facet w ABW dostał piany jak mu pokazałem pismo... Powiedział, że nie ma takiej możliwości abym dostał takie zaświadczenie.
Polecam wątek o tym tutaj: http://forum.osbridge.pl/viewtopic.php?t=1095&postdays=0&postorder=asc&start=0 Są nawet skany dokumentów utip (jak by ktoś jeszcze nie dostał) i abw (wykładnia). -- [pozdrawiam Paweł Rohde ] [email: pawel@rohde.poznan.pl, kom: 888 56 86 26 ] [JID: admin@suchylas.net, GG: 755284 ]