25 Kwi
2004
25 Kwi
'04
22:05
Hi, Sunday, April 25, 2004, 9:53:57 PM, you wrote: GC> Zaraz oberkam sobie 1.2.0rc5 może będzie lepiej. Chociaż w ChangeLog GC> nic o tym nie wspomniano :) 1.2.0rc5 radzi sobie z tym bez problemów. Dzięki za pomoc :D :) -- g.