14 Cze
2004
14 Cze
'04
15:59
Byćmoże będę dorabiał nową funkcjonalnośc do lms'a związaną z htb, i mam wątpliwość, czy robić to jako osobny moduł do contrib, czy można zintegrować z lmsem. Chodzi o dodanie nowych pól do tabeli tariffs (lub nodes, jeszcze nie wiem) na up ceil, down ceil i jeszcze connlimity. Co o tym myślicie? -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.pl gg-2275252