j
k
j a
j l
API13 napisał(a):
2.5 Nie gina jeszcze poprosze o mysql.conf
2.5
Nie gina jeszcze poprosze o mysql.conf
jaki ruch masz na Squidzie? -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel
Wróć do wątku
Wróć do listy