25 Lis
2011
25 Lis
'11
08:35
Jeśli chodzi o logowanie poczynań użytkowników LMS to poczekajmy na to co odpowie kolega z Jarsatu ;-) Może prześle tu gotowy kod.
W sumie to pisałem, ze kod mam zrobiony tylko dla lmsowego magazynu (twor wlasny na potrzeby firmy). Dla reszty mam tylko trigery i odpowiednie tabele porobione. Nigdy nie miałem potrzeby programowywac tego. Wiec nie bardzo mam co pokazac.... -- Pozdrawiam Jarosław Czarniak Jarsat s.c. Kruczkowskiego 25, 80-288, Gdańsk jczarniak (at) jarsat (dot) pl kom. 668 337 623 tel. 0 58 736 50 01 NIP 583-25-65-608, REGON 191681902