On Sat, Dec 13, 2003 at 04:37:07PM +0100, Łukasz Jarosław Mozer wrote:
Witam.
Nadal mam cofać?
Tak. W stable nie zmieniamy formatu bazy. Najwyżej trzeba będzie zakończyć gałąź 1.0.x.
A. I się zastanów co to jest 10mln pól. to jest ~ 1000000 klientów w ciągu roku. Pokaż mi firmę która ma tylu.
Pozwolę sobie zacytować mojego bardzo szanownego kolegę: "Tragizujesz mirmiłku".
Heh, jak Ci się trafi ktoś kto 1/1000 grosza będzie musiał wpłacić to mi jescze racyję przyznasz, no ale skoro tak chcesz. Pozatym: format to by się nie zmienił, nawet dumpy bezproblemowo się wczytują. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams