9 Lut
2012
9 Lut
'12
09:51
On 09.02.2012 09:52, Krzysztof Gambuś wrote:
witam, mam pytanie kiedys to zmienialem i zapomnialem gdzie, a mianowicie zmienilem karte sieciową no i standardowo linux do tej nowej karty przypisuje nowe oznaczenie eth, gdzieś to się zmieniało tylko nie pamiętam gdzie
NTG. Proszę, zadawaj takie pytania gdzie indziej. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak LAN Management System Developer [http://lms.org.pl] Roundcube Webmail Developer [http://roundcube.net] --------------------------------------------------- PGP: 19359DC1 @@ GG: 2275252 @@ WWW: http://alec.pl