25 Mar
2008
25 Mar
'08
21:53
Tomasz Chiliński pisze:
Link wykresy z poziomu informacji szczegółowych o komputerze i w menu statystyk możliwość wyboru sposobu prezentacji - paski lub wykresy.
no slicznie... odezwe sie na priv wkrotce. -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg:14553 mail:tdabek_NO_@go2.pl] !DSPAM:47e96649226645156419305!