Witaj Grupa! Może nie znalazłem tego w manualu, albo przeoczyłem, ale czy jest możliwość zrobienia tak aby: klient zostaje obciążony płatnością. Dostaje na zapłacenie 14 dni + 3 dni zwłoki (dla banków) Po tym okresie jak nie zapłaci to komputer zostaje odrazu odcięty. Dlaczego tak krótkie terminy? A no sieć mała. Za dsl'a trzeba płacić a gościa nie za bardzo stać na płacenie za dsla za 2 m-c. A w cutoff jest tylko parametr pozwalający na określenie sumy. Zaznaczam że pytam o daemona a nie o skrypt cutoff bo widziałem już nakładkę na grupie, ale tylko jak ktoś wystawia faktury. Więc przydał by się jeszcze dodatkowy parametr który pozwala no odłączenie komputera po x dniach od naliczenia. -- Pozdrowienia, **************************** * Marek (SirAdams) Adamski * * LMS: 1.4.0 Evalla+daemon * * ICQ:42751516 * * GG:14747 * * Linux user:#253788 * ****************************