odwazylem sie i zaimplementowalem rtparsera do dzialania z postfixem. dziala. super, to jest nas dwóch :) uwagi: 1. dodajcie do dokumentacji info ze potrzeba perl mime dodane 2. w przykladowym lms.ini nie ma sekcji [rt] dodane 3. przy odopwiadaniu na 1szego posta mam warningi (wiadomosc dochodzi do adresata):
4. nie przychodza do zglaszajacych potwierdzenia (moze trzeba gdzies to wlaczyc?) SOA#1, nie trzeba włączać, szukaj w maillogu, ustawiłeś ścieżkę do sendmaila? 5. co to za status: martwy? cytuję Baseta: "podobny do resolved ale nie rozwiązany" 6. brakuje mi jeszcze mozliwosci wpisania kilku aliasow wpadajacych do tej samej kolejki (pewno da sie poprzez alias w konfigu serwera pocztowego?) to już po stronie postfixa i korzystając z opcji -q rtparsera 7. drukowanie a. jest duze pole uwagi ktore nie wiem gdize sie edytuje bo się nie edytuje, pomysł był taki, że to pole jest przeznaczone dla serwisanta, montera, który ręcznie je wypełnia u klienta lub w serwisie. b. drukuje sie tylko pierwszy post a nie cala historia zgloszenia to też tak miało być, ale możesz zmodyfikować sobie rtticketprint.html jak znasz składnię smarty jak cos jeszcze zobacze to opisze dzięki za wszystkie uwagi. Mam jeszcze pytanie, jak podłaczasz parsera do
greg wrote: poprawione postfiksa? Bo ja nie mogę sobie poradzić z jedną rzeczą. Teraz mam tak jak w dokumentacji do rtparsera, ale chciałbym aby poczta najpierw przeszła przez amavisa. Jak to zrobić? -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 Lan Management System Developer http://lms.alec.pl