6 Maj
2004
6 Maj
'04
22:46
Witam. W liście z dnia 6 maja 2004 (22:33:05) można przeczytać:
hmm troche jakby dyskryminacja... komu szkodzil wolny dostep do anonimowego CVS ? Robert CyberM
Poczęstuje Twoją maszynę loadem 600 to zmienisz zdanie. Mam jakiegoś memleaka w systemie. Repo *anonimowe* przez www napewno nie będzie dostępne, pserver odblokowałem. I tak się pewnie skończy na snapshotach nocnych, bo to jest z mojego punktu widzenia najwygodniejsza forma. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl