10 Maj
2012
10 Maj
'12
11:29
[Thursday, 10 May 2012], Arturz napisał(a): > W dniu 2012-05-10 07:55, Jaroslaw Dziubek pisze: > >[Wednesday, 09 May 2012], Tomasz Chiliński napisał(a): > > > >>Otóż to - lepiej bardziej pozytywnie podchodzić w stosunku do klienta, > >>a nie nękać go odsetkami. > >Generalnie też jestem za tym, ale czasami przydałoby się "rzucić > >klientowi na stół" wyliczenie, że za okres ostatnich 3 lat odsetki > >wynoszą tyle a tyle ;) > > > > > Ikona prognozowane odsetki - generuje TYLKO I WYŁĄCZNIE okienko z > PROGNOZOWANĄ kwotą. > > Na nic nie wpływa ..... > > Kwestia czy liczymy od JUŻ ZAPŁACONYCH > czy tez faktycznie PROGNOZOWANYCH NA DZIEŃ DZISIEJSZY?? (lub wskazany ;)) > > Jeśli mówimy o odsetkach , to chyba mi umknęło ..... > ale rozumiem , ze procent obowiązujących odsetek będzie w osobnej tabelce > gdzie będzie zawarty okres obowiązywania tychże?? IMHO powinno byc tak: - od zaplaconych - odsetki zgodnie z terminem platnosci i data platnosci - od niezaplaconych - prognoza na dzien dzisiejszy pozdrawiam Jarek Dziubek