30 Mar
2005
30 Mar
'05
09:18
[Tuesday, 29 March 2005], A.L.E.C napisał(a):
Czy ktoś odczuwa potrzebę zaimplementowania rabatów poprzez dodanie pola do określenia procentowego rabatu danego zobowiązania klienta? Przy naliczaniu/wystawianiu faktur kwota zobowiązania byłaby po prostu pomniejszana o jakiś procent taryfy. Przydatne by bylo - ja bardzie jednak potrzebowalbym KP :)) -- Yaro
IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.