10 Gru
2003
10 Gru
'03
00:08
Witam.
Witam
Mam następujący problem:
Wystawiłem już faktury powiedzmy od 1 do 10 i teraz potrzebuję, aby LMS zafakturował mi abonamenty, ale nie od 1-ego numeru tylko od 11-ego. Jak to zrobić ? Gdzie mogę mu zmienić, aby zaczął numerację od 11.
Prowadzić dwie linie numeryczne faktur. Pogadaj z księgową, ona Ci to wytłumaczy. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl