4 Cze
2005
4 Cze
'05
14:12
Witam !!! Mam pytanie, gdzie mogę znaleść moduły Userpanel (VBok) ?? W contrib nie widzę (chyba że jestem ślepy :) co jest możliwe), a na stronie LMS`a są piękne screenshoty. Bardzo proszę o podpowiedź, z góry dziękuję. Pozdrawiam !!! Arkadiusz Gużyński