4 Paź
2006
4 Paź
'06
11:02
Jestem ze popieram Forum jest potrzebne jak coś się szuka to trwa za długo :( Paweł ----- Original Message ----- From: <admin@gauss.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Wednesday, October 04, 2006 9:44 AM Subject: [lms] Forum Mam propozycje. Może warto założyć forum dla LMS'a. Przeszukiwanie listy jest trosze czkę uciążliwe. Na forum mógłbybyć podział na różne tematy. -- Pozdrowienia, admin@gauss.pl