e-faktury. Mam pytanie czy już coś się ruszyło w temacie? Ja kończę już rozmowy z unizeto i najtańszy sposób, jaki udało się uzgodnić jest następujący. Faktury generowane są do jednego katalogu następnie w dostarczonym przez UNIZETO urządzeniu i oprogramowaniu wszystkie faktury są podpisywane ( oczywiście przez wskazanie plików, podanie pin-u)(w ramach jednej czynności podpisywane są wszystkie pliki) W wyniku podpisu w katalogu dla każdej faktury, zostanie wygenerowany dodatkowy plik skrótu. Teraz trzeba dorobić moduł do demona, który roześle te pliki. Czyli powiąże nazwę plików z adresem e-mail odbiorcy. Z tego, co udało się wstępnie uzgodnić soft do obsługi będzie działał pod windows-em, ale to nie problem na serwerze Linux-owym można katalog z wygenerowanymi plikami udostępnić. Skrypt też powinien po wysłaniu zapisac pliki do archiwum. -- Krzysztof Lewandowski - krzysiek@lca.pl Oficjalny Portal Miasta Legnicy - www.lca.pl 59-220 Legnica, ul. Pomorska 56 tel. (76) 866 49 11 biuro@lca.pl Nie odpisuje na listy pisane w HTML