1 Kwi
2006
1 Kwi
'06
14:03
Jest gdzieś jakaś stronka z ikonkami i stylami do LMSa? Ktoś ma na ten temat jakieś info? Stworzyłem (myślę, że fajne) ikonki i chciałem się nimi podzielić... ale nie bardzo jest gdzie. Mam nadzieje, że nikt się nie obrazi jak wyślę na grupę (o ile się da:P). Miłego dnia, Konrad Cempura