6 Cze
2005
6 Cze
'05
12:55
Witaj A.L.E.C, W Twoim liście datowanym 6 czerwca 2005 (12:50:36) można przeczytać: ALEC> gal01 wrote:
W aktualnej bazie mam admins - w niej są administratorzy i users - w niej są klienci
ALEC> to nie jest ok, w aktualnej wersji nie powinno być tabeli ALEC> admins, zapewne auto-upgrage bazy danych się nie powiódł. Więc co zrobić? -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl