On Fri, Apr 01, 2005 at 02:49:23PM +0200, Tomasz Chilinski wrote:
Witam.
Najwyższy czas na zrobienie faktur korygujących. Oto jakie założenia jakie ja opracowałem: [..] Wątpliwość: 1. Czy można korygować fakturę korygującą, a jeśli tak to jaki poziom zagnieżdżenia?:)
Jak zwykle sponsorzy mile widziani - kto jest zainteresowany korektami? ;-) Komentarze są bardzo mile widziane ;-)
AFAIR nie stosuje się korekty faktury korekty. Korekta faktury powinna zawsze dotyczyć faktury głównej. Sponsorzy - mój szef :) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+