10 Maj
2005
10 Maj
'05
21:28
Maciej Piekielniak wrote:
Z tego co sie dowiedzialem od alca z dorobieniem gwarancji nie uda sie wyrobic przed 1.6. Wiec trzeba bedzie poczekac.
no chyba, zeby komus bardzo zalezalo ;) -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 Lan Management System Developer http://lms.alec.pl