18 Lut
2008
18 Lut
'08
13:37
A.L.E.C pisze:
tdabek@go2.pl wrote:
Czy cos mi sie nie upgradnelo?
coś się skopało z uprawnieniami w cvsie po zmianie maszyny, spróbuj ponownie, nowych plików jest kilka, których pewnie ci nie ściągnęło.
Ok dziala, dzieki. Czyli to widocznie buildpack.sh czegos nie pobral. -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg:14553 mail:tdabek_NO_@go2.pl] !DSPAM:47b97c213588980171022!