13 Kwi
2006
13 Kwi
'06
09:39
Witam, Czy ma sens rozszerzenie cashimport o numer konta bankowego, z któego przyszła wpłata ? Chodzi o w miarę automatyczne powiązanie przychodzącej wpłaty z użytkownikiem. Mam wrażenie, że numer konta powinien być w miarę dobrym kluczem, w większości powtarzalnym. Przy wpisywaniu linii do cashimport można by przeszukać historię wpłat w cashimport i zobaczyć, czy z tego konta jest przynajmniej N wpłat z tego konta, które wszystkie są przypisane do jednego użytkownika. Jeśli tak jest, to z dużym prawdopodobieństwem jest to właśnie ten uzytkownik... Trzyma się to kupy? A.