Witaj Dariusz, W Twoim liście datowanym 21 marca 2007 (10:04:23) można przeczytać:
można by się postarać o dodanie lms-a od oficjalnych repozytoriow debiana i sprzedawać debiana razem z lms
Jestem za, to moja kofana dystrybucja... nawet mogę pomóc przy pracach... o ile pozwoli mi na to czas.
Dariusz Kowalczyk
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
-- Pozdrowienia, **************************** * Marek (SirAdams) Adamski * * LMS: 1.4.1 + daemon * * http://www.siradams.com/ * * ICQ:42751516 * * GG:14747 * * Linux user:#253788 * **************************** _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms