24 Lut
2005
24 Lut
'05
19:39
Od razu przyznam ze zaden ze mnie webmajster... Dlatego zapytuje, jak pozbyc sie monitu w wersji 1.5.4, informujacego o tym ze jest to wersja testowa? Pozdrawiam! -- Matys Łukasz Network Administrator Komster Spółka z o.o. mobile: (+ 48) 693838007