7 Sty
2004
7 Sty
'04
13:40
Witaj pbern, W Twoim liście datowanym 7 stycznia 2004 (12:57:44) można przeczytać:
Dlaczego????? Przeciez to jest funkcja (moim zdaniem) ktorej w lms`ie brakuje od poczatku.
To czytajże parę postów niżej/wyżej[1]. [1] To jest zależne od Twojego czytnika. -- Pozdrowienia, Łukasz Jarosław Mozer