j
k
j a
j l
Czy w 1.1.5 mapa jest zaimplementowana, tzn czy sie generuje, czy nie? Pytam bo w miejscu obrazka mam krzyżyk (bez kółka).
A czy masz zainstalowane PHP z obsługą biblioteki graficznej. -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C )
Wróć do wątku
Wróć do listy