Cześć.
Jak każdy z Was rozwiązuje u siebie sprawę rabatów od taryf? Jeśli np. abonament wynosi 45 zł, a z jakiegoś powodu chcecie obciążać klienta 30 zł miesięcznie to jak to robicie? Widzę kilka możliwości (niestety bez tej najlepszej wg mnie): 1) Taryfa 45 zł z procentowym rabatem wynoszącym 33,33 %. W przypadku inny kwot docelowych może być problem ustaleniem procentowym rabatu. Musialem zrobic poprawke w bazie rozszerzajaca liczbe miejsc po
[Wednesday, 30 November 2011], Tomasz Chiliński napisał(a): przecinku do (bodajze) 10-ciu bo mi wychodzily jakies smieszne kwoty typu 366,01 :> [...]
4) Możliwość przy dodawaniu zobowiązania klientowi ustalenia rabatu procentowo, albo kwotowo - taki dwa radiobuttony przy dwóch odpowiednich polach określających rabat na dwa sposoby. To jest najbardziej koszerne rozwiazanie :)
Zreszta jak juz napisano - i tak wszystko sprowadza sie do konkretnej kwoty a % sa tylko utrudnieniem. pozdrawiam -- Yaro IRL: Jaroslaw Dziubek | "Prawdziwość antyków i wierność kobiet http://yaro.perfect.net.pl/ | zawsze budzi cień wątpliwości." KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | A.Trzebiński IRC: Yaro, ICQ: 1340145, GG: 1110 |