1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
14:27
On Thu, Apr 01, 2004 at 12:52:36PM +0200, Marcin Król wrote:
Witam,
Tak. No więc uważam że dobrze by było zamknąć kod LMSa, rozprowadzać go jako binarne paczki i brać za to opłaty. Jak uważacie?
Dobry żart na prima aprilis :) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+