10 Gru
2004
10 Gru
'04
09:57
Witam. Jest nowy czysty system. Zainstalowalem najnowszego perla, apache+php+mysqla... Lacze sie z lms i co otrzymuje kupe errorow, prosze spojrzec: http://lms.ctnet.pl Czy ktos moglby mi podpowiedziec co sie sypie? P.S-instalacji lms'a robilem juz wiele i nigdy nie mialem problemu...a tym razem cos dziwnego:-( --- Matys Łukasz Network Administrator Komster Spółka z o.o. mobile: (+ 48) 504-257-944