10 Gru
2004
10 Gru
'04
20:39
[Friday, 10 December 2004], Tomasz T. Ciaszczyk napisał(a):
Pod wzgledem mozliwosci vim jest 'the best', nie spotkalem zadnego tekstowego edytora ktory mialby takie funkcje jak vim (lacznie z Najlepszy jest emacs :)
MSPANC :) -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.