witam odwazylem sie i zaimplementowalem rtparsera do dzialania z postfixem. dziala. uwagi: 1. dodajcie do dokumentacji info ze potrzeba perl mime 2. w przykladowym lms.ini nie ma sekcji [rt] 3. przy odopwiadaniu na 1szego posta mam warningi (wiadomosc dochodzi do adresata): Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/services/httpd/virtuale/lms/lib/LMSDB_driver_mysql.class php on line 101 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/services/httpd/virtuale/lms/lib/LMSDB_driver_mysql.class php:101) in /home/services/httpd/virtuale/lms/modules/rtmessageadd.php on line 140 odpowiedz na kolejne: Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /home/services/httpd/virtuale/lms/modules/rtmessageadd.php on line 140 4. nie przychodza do zglaszajacych potwierdzenia (moze trzeba gdzies to wlaczyc?) 5. co to za status: martwy? 6. brakuje mi jeszcze mozliwosci wpisania kilku aliasow wpadajacych do tej samej kolejki (pewno da sie poprzez alias w konfigu serwera pocztowego?) 7. drukowanie a. jest duze pole uwagi ktore nie wiem gdize sie edytuje b. drukuje sie tylko pierwszy post a nie cala historia zgloszenia jak cos jeszcze zobacze to opisze byq