9 Gru
2003
9 Gru
'03
07:52
Witaj Przemysław, Tuesday, December 9, 2003, 7:47:13 AM, napisałeś: [...]
A czy ktoś kiedyś powiedział że 1.1.x można normalnie i bezpiecznie używać? Poczekaj na 1.2...
cvs up
SOA#1 - mi działa :)
Read Changelog :)
Tja. Mi to mówisz? Problem jest raczej taki że zwykły użytkownik czuje uraz do używania CVS i myśli że snapshot jest bardziej stabilny... -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]