j
k
j a
j l
Mam problem ze skompilowaniem daemonow [root@au246 daemon]# ./configure
Mam problem ze skompilowaniem daemonow
[root@au246 daemon]# ./configure
On Fri, 12 Dec 2003, Grzegorz Jakóbik wrote: dlaczego nikt nie czyta dokumentacji??? ./configure --with-mysql Pozdrawiam Pawel Bernadowski GG 3377, email kontakt@pbern.biz
Wróć do wątku
Wróć do listy