Witam W liście z dnia 15 marca 2007 (16:04:14) można przeczytać:
Witam
Czy jest możliwość napisania przez developerow LMSa archiwum ?
Do archiwum by trafiali skasowani klienci wraz z informacja o komputerach, taryfach, płatnościach jakie mial
Pozdrawiam
nie pisz w HTML! A co do tej funkjonalności... generalnie, zamiast deleted, wszędzie gdzie usuwamy, przerabiamy to na dtime (int), który będzie zawierał unix timestamp usunięcia, a query zamiast ! deleted, where deleted=0. Co myślicie? -- Łukasz Jarosław Mozer lukasz@lms.org.pl http://www.baseciq.org 'Wszystko co zostało złożone, ulegnie wcześniej czy późniejrozkładowi.' _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms