17 Cze
2005
17 Cze
'05
14:59
/etc/httpd/conf.d/php.conf tam musisz miec np. taki wpis DirectoryIndex index.php index.htm index.html index.php3 Dnia Fri, 17 Jun 2005 14:02:35 +0200, <rafple@interia.pl> napisał:
a co wpisałeś w conf apacha ?????????? nic nie wpisywalem i nic nie kasowalem, sprawdzilem tylko czy jest to co powinno... chyba nic nie pominalem. Sprawdzalem
DirectoryIndex index.html index.cgi index.php
AddType applicatin/x-httpd-php .php
Nie mam pojecia gdzie jeszcze szukac zeby wyswietlal jak trzeba php.. upgrade poszedl z poleconej wczoraj strony ze zrodelkami. Pozdrawiam Rafal
---------------------------------------------------------------------- Dziewczyny z Warszawy... >>> http://link.interia.pl/f1894