23 Kwi
2004
23 Kwi
'04
11:33
Hejka, mala uwaga... menu przypisywania grup w panelu usera moglo by chyba byc mniejsze (pol ekranu - jak komputery). IMHO bylo by wygodniej -- Goblin.