7 Lis
2006
7 Lis
'06
18:47
Witam. Chcialbym odpalic cos takiego, by danemu klientowi miedzy np: 22-6 regulki generowaly sie x3, tzn majac predkosc 256 chce osiagnac 768... Czy ktos juz cos takiego rozwiazal? Czy da sie jakos zmusic demona aby np w okreslonych godzinach mnozyl przydzielone pasmo w bazie x3 i generowal rc.htb z szybszymi wartosciami? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com