24 Sie
2003
24 Sie
'03
03:29
Witam.
PS. Co to się robi o tej godzinie :D Oczy już mu suę jkeją... ale na szczęście pożyczony projektor rzucz DUŻE litery na ścianę... i jeszcze idzie rozczytać :D
Co się robi? Próbuje się postawić jakiś diskless-OS na PPC :/ I jak narazie to mam ochotę postawić tego PPC za oknem :( -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl