9 Cze
2004
9 Cze
'04
18:27
jaka może być przyczyna tego że, nawet gdy komputer jest wyłączony, traffic jego zwiększa się. używam LMS 1.2.1, traffic wywoływany przez lms-traffic i lms-traffic-logiptables co 10min. Pomocy.. ________________________________________________ Wiadomosc wyslano z www.astelcom.pl serwer